Penzion Atrium /ubytovanie Modrice

Penzion Modrice Atrium
Penzión Atrium sa nachádza v Brne - Modrice. Svojou výhodnou polohou, príjemným ubytovaním za prijateľné ceny je penzión Atrium ideálnym miestom pre ubytovanie obchodnej klienteli, pracovníkov firiem, vystavovateľov na BVV, klientov cestovných kancelárií, ale aj rodín s deťmi.

Penzion Brno Modrice ubytovanie Atrium:
Penzión Atrium ponúká ubytovanie hotelového typu v priestranných dvojlôžkových a trojlôžkových izbách. Izby sú štandardne vybavené nábytkom, kúpeľňou so sociálnym zariadením, sprchovacím kútom, TV so satelitným príjmom českých i zahraničných kanálov.

Ubytovanie penzión Atrium služby:
Ubytovaným hosťom je k dispozícii vybavená kuchynka s jedálňou a posedením (riad, varná kanvica, mikrovlnná rúra, chladnička). Uzavreté parkovisko je súčasťou areálu zadarmo. Raňajky sú zahrnuté v cene ubytovania. V letnom období je k dispozícii posedenie na slnečnej terase.

Modrice ubytovanie penzión Brno Atrium dopravná dostupnosť:
Diaľnica PRAHA - BRNO variant I.
Pri príchode do Brna odbočíte smer Pohorelice, Wien Asi po 5 km prvým zjazdom do Modric. Prejsť cez železničný most a stále rovno. Cez námestie Slobody, po pravej strane pod námestím.

Diaľnica PRAHA - BRNO variant II.
Pri príchode do Brna D1 (exit196) odbočíte na diaľnici D2 smer Brno-Bratislava. Druhým zjazdom (exit 3) z diaľnice okolo OLYMPIA centrum, do Modric. Atrium penzión je hneď po ľavej strane.

Diaľnica BRATISLAVA - BRECLAV - BRNO
Pred Brnom zjazd z diaľnice D2 na Modrice, Chrlice. Ďalej okolo OLYMPIA centrum. Prvý zjazd do Modric. Penzión je z kraja po ľavej strane.
 
GPS N 49 ° 07,673 'E 016 ° 37,145'

Ubytovanie Modrice penzión Atrium okolie:
V okolí Modric nájdete veľa možností pre obchodné, športové i kultúrne vyžitie. Cyklotrasy - prepojenie Brno-Mikulov - Wien. Nakupovanie - Hypernova, Tesco, Ikea, Makro, Baumax, Bauhaus, Hornbach, Electroworld, Carefure, všetko v okruhu do 5km. Bowling a Multikiná - v areáli Olympia. Mohyla mieru. Macocha - priepasť, Punkevná jaskyňa, Letecké show - letisko Turany. Veľká cena Brna, Hrad Pernštejn ... 
Penzion Modrice Atrium - Pri hotely je vlastné parkoviskoPenzion Modrice Atrium - možnosť pripojenia na internetPenzion Modrice Atrium - k dispozícii letná terasaPenzion Modrice Atrium - Televizor má príjem satelitných  programůPenzion Modrice Atrium - Iybz sú vybavené televízoromPenzion Modrice Atrium - Izby s vlastnou kúpelkouPenzion Modrice Atrium - Izby s vlastnou toaletou